Готель

Затишні номери чекають на вас!

Маливо – це місце, де варто побути хоча б кілька днів, щоб сповна насолодитися природою. Тому в готелі передбачені різноманітні номери, спільною рисою для яких є одне – в будь-якому з них, ви одразу відчуєте себе як вдома! Тут немає нічого зайвого, окрім затишку та спокою. Тому тут так приємно відпочивати від галасливого мегаполісу.

Більшість номерів мають балкони із краєвидом на гірську річку Прут та гору Маливо.

Забронювати

Готель може розмістити близько 240 осіб, ресторан, кафе, бенкетний зал на 220 осіб, глядацький зал 347 місць з паркетною сценою, конференц – зали на 60, 40,15 осіб, фінська сауна , критий басейн з підігрівом, джакузі, російська лазня, літній басейн, чан за додаткову оплату. Тренажерний зал, альтанка, літні качелі, гамаки, мангал, літній дворик, інтернет WI-FI зона по території готелю «Маливо» та стоянка безкоштовно. Ліфт, сушка для лиж, зручне сполучення з ГК “Буковель”.

Можлива організація екскурсій, походи в гори, прокат туристичного спорядження, трансфер.
Готельно-відпочинковий комплекс «Маливо» відповідає європейським стандартам розміщення гостей . Заклад має досвід обслуговування таборів, мовних шкіл, танцювальних змагань та різного виду відпочинкових груп. Організації конференцій, тренінгів, семінарів, ділових бізнес зустрічей, круглі столи, корпоративні заходи.

Пропонуємо розміщення для Вашої групи у двох, трьох та чотирьох місних номерах центрального 7-ми поверхового корпусу з ліфтом, який ввели в експлуатацію у 2016р.
В номерах односпальні ліжка з ортопедичними матрацами, в кімнатах килимове покриття, плазмові телевізори, якісні меблі та наявність ванних кімнат. Більшість номерів мають балкони з краєвидом. Кондиціонери відсутні адже кліматичні умови карпатських гір не потребують цього.

Ресторан дозволяє одночасно прийняти 150 осіб згідно заздалегідь погодженого меню. Кухня європейська та українська. Працюємо на замовлення тому вимоги по Кошер-Стайл будуть враховані. Приміщення для бенкетів є в наявності та відповідають Вашим вимогам.

В нашому закладі є декілька конференц залів на 60, 40 та 15 осіб. Зокрема маємо глядацький зал зі сценою на 347 місць. Готельний комплекс має власне внутрішнє подвір’я на якому знаходяться альтанки, мангал, літній басейн гойдалки, гамаки та з усіх сторін обгороджений .Також маємо окремий вихід до річки Прут де можна приємно відпочити у вільний час біля водойми. Заклад під цілодобовою охороною та оснащений відеоспостереженням.

Водозабір відбувається зі свердловини з глибини 20 метрів. Ми рекомендуємо вживати бутильовану воду або перекип’ячену. Також можемо запропонувати послуги прання за додаткову вартість.